czwartek, 17 listopada 2011 10:14
Oceń artykuł
(0 głosów)

Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW 2011

Konkursy, nagrody i niespodzianki

Kadłub jachtu Sigma Active, rejs jachtem żaglowym, udział w szkoleniu żeglarskim oraz kursie motorowodnym, pobyt w Łebie, zegarki i odzież żeglarska oraz inne nagrody będą mogli wygrać odwiedzający XIII Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW 2011. Przez trzy dni liczne konkursy z cennymi nagrodami organizowane będą zarówno na scenie targów przez organizatora jak i w stoiskach wystawców.

Prezenty czekają również na dzieci, które będą mogły poprzez zabawę uczyć się wiązania węzłów, alfabetu Morsa czy flag kodu flagowego.

 

Tegoroczna edycja Targów będzie bogata w oferty firm czarterowych. Jedną z atrakcji jest niewątpliwie stoisko Egiptu, który będzie kusił wspaniałym słonecznym klimatem, znakomitymi warunkami do uprawiania sportów wodnych i bezpośrednimi ofertami dla żeglarzy, motorowodniaków, płetwonurków i windsurferów.

 

Targi BOATSHOW to nie tylko atrakcje, konkursy i sposób na ciekawe spędzenie listopadowego weekendu. To przede wszystkim doskonała okazja do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty prezentowanej przez wystawców wśród których są producenci jachtów żaglowych i motorowych, wyposażenia, osprzętu oraz firmy czarterowe.

 

Z myślą o odwiedzających wystawcy przygotowali specjalną ofertę cenową na prezentowane produkty.

 

Targi BOATHSOW zapraszają w dniach 18- 20 listopada na tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście od ul. Bukowskiej 12)

18 i 19 listopada (piątek i sobota) w godz.10.00 – 18.00

20 listopada (niedziela) w godz. 10.00 – 16.00

 

Więcej informacji o Targach BOATSHOW 2011 można znaleźć na stronie internetowej www.boatshow.pl oraz facebooku.

 

Poprawiane: czwartek, 17 listopada 2011 10:18
Darecki

Darecki

Organizator rejsu Mazury Amsterdam Mazury (Orionem do Amsterdamu). Twórca portalu Kanaly.Info. Wielbiciel Fiatów 126p.

Strona www: kanaly.info

Najnowsze artykuły autora Darecki

Zobacz także

Więcej z tej kategorii: « Za tydzień spotkajmy się na targach w Poznaniu

1 Komentarz